Sepetim | Ödeme | Üye Ol
Anasayfa

  • Neden Biz? En hızlı gönderi süresi! ...
  • Neden Biz? Aynı Gün Kargo! ...
  • Neden Biz? Anında Aktivasyon! ...
  • Neden Biz? %100 Memnuniyet Garantisi ...
  • Neden Biz? Ücretsiz Sistem Kurulumu ...
  • Neden Biz? Anında Kurulum ve Teslim ...
  • Neden Biz? Alanında 14 yıllık deneyim ...
  • Neden Biz? Güvenilirlik, sürekli gelişim ve takım çalışması ile hareket ...
 


Nasıl?
Nasıl Üye Olunur? & Sipariş Geçilir?
Müşteri Hizmetleri
Kampanyalar
Kullanım Şartları
Garanti Koşulları
Kargo & İade
Gizlilik Bildirim
Üyelik & Sipariş
Sertifikalarımız
Hakkımızda
Bayi & Reseller
Müşteri Hizmetleri
Bize Ulaşın
Sertifikalarımız
Sertifikalarımız!
Hakkımızda

   2006 yılında kurulan firmamız, telekomünikasyon sektöründe, müşterilerine ve bayi ağına profesyonel teknik servis hizmeti çözümleri yanı sıra teknik servis ekipmanları satışı ile alanında ve konusun da uzman kadrosu ve yüksek standartlardaki teknolojik altyapısı ile hizmet vermektedir.

    Vizyon olarak benimsediğimiz değerler; iletişimde müşterilerimizi ve bayilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmaktır.

    Samimi, dürüst, güvenilir kimliğimizi daima ön planda tutarak, hoşgörü ve samimiyeti kendilerine amaç edinmiş genç dinamik bir ekiple kaliteli hizmet sunmak ve ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla bilişim sektöründe lider olmaktır.

    Çağın gerektirdiği kalitede teknolojinin bütün olanaklarını kullanmak, sürekli gelişen çağa ayak uydurabilmek için araştırma geliştirme servisinin direktifleri doğrultusunda sertifikalı personel çalıştırarak müşterilere daha kaliteli ve sorunsuz işler sunmaktır.

    Müşteri odaklı yenilikçi hesaplı fiyat avantajı sağlayacak hizmet her koşulda her zaman müşteriye çözüm üretebilmek güvenilir, kaliteli bir hizmet ile fark yaratmak

    Türkiye Telekomünikasyon sektörüne ivme kazandıracak yenilikçi hizmetler sunmak.

    Türkiye geneli 1,200.000'i aşkın son kullanıcıya ve 8.000'i aşkın cep telefonu teknik servis bayi ağına sahip olan şirketimiz, cep telefonu sektöründe öncü marka olmaya adaydır.

    Şirketimiz 2006 yılından bu yana aktif olarak İthalat-İhracat kollarıyla, tüm telekomünikasyon ekipmanları satışı ve yetkili servisliğini üstlenmiştir.

    Müşteriye dönük güvenilir sorumluluk bilincinde tüm çalışanların tek yumruk olup en iyilerin ortaya koyduğu en yüksek verimlilikte müşteriye hizmet sunmak.

Saygılarımızla...


Anlaşmalı Kartlar
Copyright © 2014 Yaypel Elektronik
Powered by firat.be